snapchat rappers

De lijst met de snapchat namen van je favoriete rappers

Snapchat is een social media app geworden waar niemand in het jaar 2016 meer omheen kan. Dus ook je favoriete rappers niet. Benieuwd hoe de grootste ter wereld zoals Snoop Dogg, Gucci Mane  en Waka Flocka Flame hun dag door komen? Add ze en werp een blik achter de schermen van het leven van deze beroemde rappers.

Ab-Soul: sklaw_susej
A$AP Rocky: lordilord1
Asher Roth: smashroth
Big Sean: bigseansnapped
Bobby Shmurda: bobbybitchgs9
Chance the Rapper: mynamechance
Chris Travis: godfatherken
Chris Webby: realchriswebby
Danny Brown: xdannyxbrownx
Diddy: puffdaddy
Dizzy Wright: kingdizzyhippy
Dej Loaf: dejloaf
Desiigner: lifeofdesiigner
DJ Khaled: djkhaled305

Father: badfather
Fetty Wap: fettywap1738

Freddie Gibbs: esgnboss
Freddo Santana: bigbossfredossr
Future: Future

The Game: blackb0yfly
Gucci Mane: guwopsnap

Hodgy Beats: higashot
Honey Cocaine: deeznutz4lyfe
Hopsin: hopsinson
Iamsu: sulodachulo
Jasper: jasperdolphin
Jazz Cartier: jazzcartier

Joey Badass: badmonjozif
Juicy J: itsyoboyjuicyj
Kid Ink: inkontour
King Chip: kingchip216
King Los: iamkinglos
Kirko Bangz: htinedon
Lil’ Durk: iamlildurk
Lil’ Twist: younginbitxh
Lil Yachty: lilyachty

Machine Gun Kelly: friedpiper
Macklemore and Ryan Lewis: mackandryan
Mac Miller: macmiller3d
Mackwop: mackwop
Metro Boomin’: metroboomin
Mick Jenkins: mick.jenkins
Mike Will Made It: snapmikewill

Pouya: pouya305
Rick Ross: ferrarifatboy

Rockie Fresh: youngrockie
Roscoe Dash: urdjuice
Sage the Gemini: sagewynnwoods
Schoolboy Q: hoovaq
Slim Jimmi (of Rae Sremmurd): jxmmi
Snoop Dogg: snoopdogg213
Soulja Boy: souljaboysodmg
Swae Lee (of Rae Sremmurd): swaeswaeswae

Top Dawg Entertainment: tdesnaps
Travi$ Scott: scottxx
Troy Ave: troyavebsb
Ty Dolla Sign: tgodtydolla
Tyga: lamboluxury
Tyler, The Creator: toiletboy
Vic Mensa: vicsavemoney
Vince Staples: poppystreet
Waka Flocka Flame: wakaflockaveli
Wale: waleebm
Xavier Wulf: fuhrerwoe
Young Thug: thuggersnap